Aktualności

26.6.2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - PODZIĘKOWANIA DLA PRACOWNIKÓW

DRODZY PAŃSTWO - PRACOWNICY CENTRUM AUTYZMU.

Niestety, ze względu na czas epidemii w tym roku szkolnym nie możemy w uroczystej formie zakończyć zajęć, więc tą drogą chciałabym wszystkim Państwu serdecznie podziękować za intensywną pracę w ciągu całego roku, zarówno stacjonarną jak i zdalną.
Dziękuję wszystkim osobom, które pracowały w ciągu tego roku, zapewniając ciągłość pracy i realizację zadań Ośrodka.
 
Szczególnie dziękuję Państwu Nauczycielom. Zarówno za prowadzenie zajęć stacjonarnych, jak i przygotowanie i prowadzenie zajęć w formie zdalnej, co wymagało od Państwa więcej czasu, energii i nakładu pracy. Za wspieranie rodziców w trudnym czasie, kiedy byli obciążeni obowiązkami opiekuńczymi – za porady, wskazówki, rozmowy. Za dokładanie starań, aby każdy uczeń na miarę swoich możliwości osiągał sukcesy i czuł się za swoją pracę doceniony.
 
Serdecznie dziękuję wszystkim Państwu z obsługi,  którzy dbają o porządek, czystość  i sprawny sprzęt w budynku i wokół niego. Dziękuję za elastyczność i akceptowanie zmian w harmonogramach pracy tak, aby zabezpieczyć i wykonać wszystkie zalecenia GIS i MEN w zakresie utrzymania higieny w budynkach, zgodnie z przygotowanymi procedurami. Dzięki Państwa pracy mogliśmy zapewnić bezpieczny pobyt w placówce pracownikom, maturzystom, uczniom przystępującym do egzaminu ósmoklasisty oraz tym dzieciom i uczniom, którzy od połowy maja korzystali z różnych zajęć w przedszkolu i szkole w czasie epidemii.

Dziękuję za sprawną realizację spraw administracyjnych, kadrowych i finansowo – księgowych, szybkie reagowanie na wszystkie ustalenia związane z organizacją pracy, płacami i wydatkowaniem środków, przygotowywaniem procedur bezpieczeństwa.

Dziękuję bardzo Paniom Wicedyrektorkom i Pani Kierowniczce za pomoc i wsparcie we wszystkich obowiązkach, organizację pracy w lokalizacji przy Szopkarzy, za organizację egzaminów i matur, prowadzony nadzór nad kształceniem i realizacją obowiązków pracowników w zakresie swoich kompetencji.

Dziękuję raz jeszcze Paniom zaangażowanym w szycie maseczek. Dzięki Wam, zarówno pracownicy naszego Ośrodka, jak i pracownicy krakowskich szpitali i placówek opiekuńczych mogli poczuć się bezpieczniej.

Na koniec słowa podziękowania dla naszych Koleżanek i Kolegów - pracowników służby zdrowia - Ośrodka Effatha i Ośrodka Salus - za wspólne rozwiązywanie probelmów, troskę o naszych podopiecznych i ich rodziny, za wzajemne wsparcie - jak zwykle serdecznie Państwu dziękuję.
 
Życzę wszystkim Państwu spokojnych urlopów, dużo słońca i wypoczynku.

Z serdecznymi pozdrowieniami - Aneta Garncarz

Powrót do wszystkich aktualności

© 2020 SOSW pn. Centrum Autyzmu w Krakowie
Strony internetowe: impulsivo.pl