Aktualności

26.6.2020

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - ŻYCZENIA DLA UCZNIÓW

DRODZY: DZIECI PRZEDSZKOLNE I UCZNIOWIE SZKÓŁ

Dziękuję Wam za cały rok szkolny, za Wasze uśmiechy, Wasze osiągnięcia we wszystkich dziedzinach  - nauce, sporcie, tańcu, ceramice, plastyce, pracach praktycznych i wszelkiej działalności jaką podejmowaliście w naszym Ośrodku.

Dziękuję, że razem z Waszymi Rodzicami i Nauczycielami przetrwaliście trudny okres 3 miesięcy nauczania zdalnego.

Przy tej okazji serdecznie dziękuję Rodzicom i Opiekunom za ogromny wysiłek, jaki był Państwa udziałem w tym czasie. Dziękuję za łączenie obowiązków rodzicielskich z koniecznością, jeszcze większego niż zazwyczaj, wspierania Waszych dzieci w nauce i realizacji wszystkich obowiązków wychowawczych i opiekuńczych. W tej zmienionej rzeczywistości  staraliśmy się Was wspierać rozmową, poradą i wskazówkami. Cała kadra Centrum Autyzmu podziwia Państwa za wytrwałość – jesteśmy świadomi trudności, z jakimi muszą Państwo mierzyć się na co dzień.

Gratuluję wszystkim wyników w nauce, zwłaszcza tym uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

Życzę Wam miłych wakacji, wielu pozytywnych wrażeń, odwiedzenia nowych miejsc. Życzę, abyście spędzili te wakacyjne dni wraz ze swoimi najbliższymi, a w nowym roku szkolnym powitali z uśmiechem swoich przyjaciół, nauczycieli i inne osoby w znanych murach szkolnych.
Wszyscy będziemy na Was czekać starając się zrozumieć Wasze rozterki i dać Wam poczucie bezpieczeństwa i przynależności do szkolnej społeczności.
 
Serdecznie Was pozdrawiam - Aneta Garncarz- dyrektor

Powrót do wszystkich aktualności

© 2020 SOSW pn. Centrum Autyzmu w Krakowie
Strony internetowe: impulsivo.pl