Aktualności

20.8.2020

Rada Pedagogiczna CA 20200825

Szanowni Nauczyciele,
przypominam o posiedzeniu Rady Pedagogicznej Ośrodka, która odbędzie się w dniu 25.08.2020 r. o godz. 10.00 na sali gimnastycznej w głównej lokalizacji.

Przy wchodzeniu na teren placówki proszę zachować reżim sanitarny. Obowiązuje dezynfekcja rąk przy wejściu do budynku, zachowywanie bezpiecznej odległości (min. 1,5 m), maseczki lub przyłbice, samokontrola w zakresie pomiaru temperatury. Proszę nie przychodzić na obrady, jeśli będą się Państwo źle czuli.
W trakcie obrad proszę powstrzymać się od jedzenia, na wypadek gdyby było gorąco proszę mieć przy sobie butelkę wody, ew. coś na podniesienie poziomu cukru. Proszę nie przestawiać przygotowanych na sali krzeseł.
Informuję ponadto, iż planowane są głosowania tajne; członków komisji skrutacyjnej proszę o używanie rękawiczek podczas rozdawania, zbierania i przeliczania kart do głosowania. Wszystkich Państwa proszę o przyniesienie własnych długopisów.

Przypominam, iż nadal obowiązują procedury w zakresie dezynfekcji pomieszczeń. Jeśłi będą Państwo korzystać z sal i gabinetów  w celu przygotowania ich do rozpoczęcia roku, proszę pobrać kartę dezynfekcji z sekretariatu lub portierni, powiesić ją na drzwiach do sali/ gabinetu i wpisać aktualną datę.

Plan Rady Pedaogicznej 20200825

Dyrektor CA


Powrót do wszystkich aktualności

© 2020 SOSW pn. Centrum Autyzmu w Krakowie
Strony internetowe: impulsivo.pl