Aktualności

8.3.2021

Pomagamy bezdomnym zwierzętom

Pomagamy bezdomnym zwierzętom
Pandemia to trudny czas dla organizacji pomagających zwierzętom, które mają teraz bardzo ograniczone możliwości uzyskania wsparcia od szkół, przedszkoli czy zakładów pracy. Jednak dzięki pomocy ludzi takich jak Wy, mogą one nadal działać i opiekować się porzuconymi zwierzakami. Bezdomniaki przebywające pod opieką  DOG RESCUE (na FB Przygarnij psiaka, Przygarnij kociaka) dostały od Was kolejny raz bardzo wymierną pomoc -  kilkadziesiąt kilogramów dobrej jakościowo karmy (suchej i mokrej), smaczki, koce, kongi itp. Były to rzeczy ofiarowane przez Was, ale też zakupione z dochodu uzyskanego
z  "Bazarku w szafie". Dzięki Waszej hojności pieniędzy wystarczyło nie tylko na zakupy najbardziej potrzebnych rzeczy, ale też na pokrycie kosztów leczenia dwóch zwierząt. Po zakończeniu kuracji psiaki zostały adoptowane i mają już swoje kochające je rodziny. To dzięki Wam są zdrowe, mają swój ciepły kąt, pełną miskę i czułe ręce do głaskania.
Dziękujemy Wam za wszystkie wspaniałe dary dla zwierzaków i atrakcyjne fanty na bazarek. Dziękujemy za zakupy w naszej bazarkowej szafie obok sali 111.
Dziękujemy, że pomagacie nam pomagać.
Prosimy, róbcie to nadal ????
Organizatorzy innowacji "Serce dla zwierzaka"


Powrót do wszystkich aktualności

© 2021 SOSW pn. Centrum Autyzmu w Krakowie
Strony internetowe: impulsivo.pl