Strefa nauczyciela  »  Polecane strony

Polecamy Państwu strony internetowe, które mogą być przydatne podczas prowadzenia zajęć edukacyjnych i terapeutycznych w naszym ośrodku:Wspaniałe pomysły na zabawy edukacyjne i prace plastyczne dla dzieci na różnych poziomach funkcjonowania. Proste, szybkie w wykonaniu, efektowne i gwarantujące 100 % świetnej zabawy 
Jak z dostępnych w każdym domu rzeczy wyczarować ekscytujące zabawki i pomoce naukowe? Bardzo prosto :) "Dotykowe memo", gry zręcznościowe czy zabawki stymulujące wszystkie zmysły są na wyciągnięcie ręki 


 
Czar eksperymentów urzeknie każdego, kto spróbuje zamrozić bańki mydlane, samodzielnie stworzyć niebieskiego tulipana czy ćwiczyć motorykę poprzez różne faktury! Zabawa i nauka w jednym !
 Owce w sieci

Celem kreskówek "Owce w Sieci" jest edukacja na temat zagrożeń związanych z korzystaniem przez dzieci z Internetu, telefonów komórkowych i innych nowych technologii. 

Karty dla dzieci


Kompletny zestaw kart dla dzieci to wiele godzin świetnej zabawy. Szeroka tematyka starannie opracowana pod nadzorem nauczycieli, realne zdjęcia i wyraźna wymowa lektora to ogromne atuty tej gry. Aplikacja posiada również możliwość nagrywania i odtwarzania głosu gracza. Część podstawowa możliwa do ściągnięcia za darmo !

© 2023 SOSW pn. Centrum Autyzmu w Krakowie
Strony internetowe: impulsivo.pl