Aktualności

20.3.2021

Rozstrzygnięcie Konkursu "Żywe Obrazy"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „ŻYWE OBRAZY”.

Jury konkursu było pod wrażeniem inwencji twórczej uczestników. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom . Wierzymy, że udział w konkursie przyniósł wszystkim wiele miłych wrażeń i dobrej zabawy!

Jury w składzie: Agnieszka Potocka-Świątkowska, Jolanta Ostrowska-Hanf, Małgorzata Kostańska dokonało następującego rozstrzygnięcia konkursu:
 

W KATEGORII EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

I miejsce (ex aequo) :

Emilia Ch. i Piotr Z., gr. 0B; „Autoportret z żoną”, Stanisław Wyspiański;

Wyróżnienia:

Ignacy C., grupa 0B „Autoportret z zabandażowanym uchem”, Vincent Van Gogh;

Klaudia , gr. 0B „Autoportret z cierniowym naszyjnikiem i kolibrem”, Frida Kahlo;

Jan Sz., kl. 1C, „Złota Muza”, Pablo Picasso;

 

W KATEGORII KLAS IV-VIII:

I miejsce:

Dawid T. i Oliwier L., kl. 6B „Bociany”, Józef Chełmoński;

II miejsce :

Artur M., kl.5B, „Śpiący Mietek”, Stanisław Wyspiański;

Wyróżnienia:

Szymon S., kl. 5B; „Śpiący Staś”, Stanisław Wyspiański;

Adam J., kl. 5B, „Portret dziewczynki w niebieskim kapeluszu", Stanisław Wyspiański;

 

W KATEGORII SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH:

I miejsce (ex aequo):

Szymon H., kl.1PB, „Góral grający na skrzypcach”; Władysław Jarocki;

Przemek K., Patryk R., kl. 1 PD, Zamyślone aniołki „Madonna sykstyńska”, Rafael Santi;

Marcelina , kl. 2PB, „Proserpine” Dante Gabriel Rossetti;

Konrad P., kl. 3PB, „Portret mężczyzny”, Antonello da Messina ;

II miejsce(ex aequo) :

Karolina K., kl. 1 PD; „Dama z gronostajem”, Leonardo da Vinci

Maciej B., kl.3PB; „Gelber Narrenhut”, Rudolf Hausner ;

Wojciech S., kl. 1PB; „Johannes Kepler”;

III miejsce (ex aequo):

Sebastian K., kl.1.PB; „Mężczyzna w czerwonym turbanie”, Jan van Eyck ;

Patryk J., kl.3PB;”Luisiana”, Pablo Picasso;

Seweryn S., kl.3PB; „Portret nieznanego mężczyzny”; El Greco;

Maciej W., kl.1PB, „Portret Adama Mickiewicza”, Walenty Wańkowicz;

 

INTERNAT:

I miejsce – Wiktoria T., gr. II;„ Dziewczyna z perłą”, Johannes Vermeer;

II miejsce – Krystyna K., gr. II; Dziewczynka z chryzantemami” Olga Boznańska;

III miejsce - Dawid T., Marek C., Kacper J.,Patryk S. „Gracze w karty” Paul Cezanne;

Wyróżnienia:

Patryk J., Patryk R., Maciej K., Kamil K., „Muzykanci”, Krzysztof Iwin;

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM!

 


 



Powrót do wszystkich aktualności

© 2021 SOSW pn. Centrum Autyzmu w Krakowie
Strony internetowe: impulsivo.pl